Předvánoční soutěž o krmivo pro nosnice

Vajíček není nikdy dost. Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte jeden ze 3 pytlů krmiva Nosnice Klasik, které je určené pro slepice ve snášce. Soutěž trvá od 1. 12. do 14. 12. do 20 hod.

Na vánoční cukroví je potřeba celá hromada vajec, ale slepice si v tomto období často dávají pauzu. Jak si tedy zajistit pořádnou snůšku i během zimy? Tajemství je ve správné výživě – díky krmivu, které obsahuje všechny potřebné živiny, budete mít vajec dost.

Zapojte se do naší předvánoční soutěže a nadělte si pod stromeček krmivo Nosnice Klasik, díky kterému snadno doplníte zásoby vajec.

 

Co můžete vyhrát?

3x pytel krmiva Nosnice Klasik 25kg

 

Princip soutěže

Odpovězte přes formulář (níže na stránce) na soutěžní otázku. Ze správných odpovědí vybereme generátorem náhodných čísel 3 výherce.

Soutěžit můžete od 1. 12. do 14. 12. 2021, do 20:00 hod.

Účastnit se mohou soutěžící z ČR i ze Slovenska.

Obecná pravidla

Soutěž pořádá firma De Heus a.s., výrobce krmiva Energys® Hobby. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž zrušit a informovat účastníky elektronicky.  Z e-mailové adresy je možné soutěžit pouze jednou. Za výhru nelze vymáhat finanční náhradu. Výherce bude kontaktován přes údaje poskytnuté prostřednictvím soutěžního formuláře níže. Pokud nebude do 14 dnů reagovat, cena propadá.

Kompletní pravidla soutěže

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Kolik gramů bílkovin potřebuje slepice na produkci jednoho vejce?

Malá nápověda.

Správnou odpověď zašlete přes formulář (níže na stránce).

 

Předvánoční soutěž o krmivo pro nosnice

Napište nám Vaši odpověď

Konec soutěže: 14.prosince 2021

Aktualita

E-book

E-book Králíci II. část zdarma

Registrujte se k odběru newsletteru Energys Hobby a získejte zdarma e-book Králíci II.