O nás

Zabýváme se vyrobou vysoce kvalitního krmiva pro hospodářská zvířata. Náš závod a současně centrála v Marefách u Bučovic vyrobí ročně přes 150 000 tun krmných směsí. Stejný objem vyprodukuje i další závod v Běstovicích u Chocně, což nás řadí k předním výrobcům v České a Slovenské republice. Se 155 zaměstnanci v České republice patříme do úspěšné rodinné firmy De Heus, která působí v mnoha zemích po celém světě. Její centrála se nachází v nizozemském Ede-Wageningenu spolu s moderní výzkumnou laboratoří. De Heus zaměstnává více než 5 000 lidí naplňujících koncept Powering progress s atributy: Kvalita, Výsledky, Nezávislý partner, Být lepší a Podnikavost.

Zvířata v dobré kondici

Základním předpokladem úspěšného chovu je dobrá kondice zvířat založená na vyvážené stravě. Značka Energys hobby nabízí bohatý sortiment krmiv, které zdravý vzhled a výkonnost zvířat v plném rozsahu zajišťují. Nabídka zahrnuje vysoce kvalitní granule pro různá zvířata bez ohledu na jejich stáří. Ve svém úsílí o nejlepší krmiva jsme dosáhli skvělého poměru kvalita/cena s ohledem na výživové hodnoty, použité suroviny či užitkovost. V oblasti kvality a bezpečnosti jsme získali osvědčení, která potvrzují vysokou profesionalitu značky Energys hobby. Můžete si být jistí, že krmné směsi od nás dostanou vaše králíky, slepice, ovce nebo morčata do výtečné kondice. Lesklá srst, zdravější vzhled, vyšší snáška a zmasilost se stanou známkou vašeho dobrého chovu.

Výjimečná kvalita díky inovaci a know-how

Kvalitní krmivo však nelze produkovat bez neustálého rozvoje. V oboru platíme za progresivní firmu s jedinečným know-how založeném na mezinárodní zkušenosti ze specializovaných výzkumů. Zavádíme vlastní moderní technologie a provádíme průběžný monitoring výroby (dokážeme vystopovat č. šarže a její celý výrobní proces). Od certifikačních autorit jsme získali řadu osvědčení prokazujících naši kvalitu a správnou výrobní praxi. Umíme poradit s výživou zvířat prostřednictvím obchodních specialistů, kteří sledují nejnovější poznatky k této problematice. Udáváme trend i v obalovém designu. Moderní forma a grafika našich obalů podtrhují prestiž značky a posouvají celkové estetické řešení produktů. Výrobky Energys hobby jednoduše nemůžete přehlédnout.

Dostupnost a profesionální přístup

Jako etablovaná firma máme propracovaný postup od nákupu surovin přes samotnou výrobu až po logistiku. Díky perfektní síti distributorů jsou naše výrobky snadno dostupné po celé České a Slovenské republice nejen pro firmy, ale i drobné chovatele na venkově. Pečlivě budovaná síť staví na profesionálních a férových vztazích s distributory. Stejně přistupujeme k našim zákazníkům, pro které nabízíme špičkový poradenský servis zkušených odborníků.

Značka Energys hobby reprezentuje výrobky pro 21. století a přináší chovatelům vysokou kvalitu, inovaci, širokou dostupnost a profesionalitu.

Proč energys

Odborný poradenský servis

Prvotřídní kvalita krmiv

Snadná dostupnost

Inovace a moderní technologie

Opravdu široká nabídka

Zaručená odbornost

Více informací

Hrdí partneři

Jsme hrdí partneři Českého, Maďarského a Slovenského svazu chovatelů

Český svaz chovatelů

Maďarský svaz chovatelů

Slovenský svaz chovatelů

Reference

Mezi mladé chovatele patří David Šebek, který chová Vídeňské modré a černé, a velmi úspěšně nás vloni reprezentoval na Evropské výstavě v Dánsku. S krmivy pro králíky má ty nejlepší zkušenosti. "Před 2 měsíci jsem přišel o samici,která měla králíčata závislá ještě na mléku. Začal jsem jim dávat granule Králík Start a všechna přežila." Svěřil se nám David při naší návštěvě v jeho chovatelském zařízení.

Chov Anglických voláčů na špičkové úrovni má pan Bocku už desítky let. Měl problémy se špatně opeřenými volaty, ale po vyzkoušení produktu Holub Premium se vše zlepšilo a má i vyšší počet mláďat. Doporučil je i svému bratrovi a oba jsou s nimi nadmíru spokojeni.

Chovatelé z řad našich klientů jsou věrní produktům De Heus. „Jsem velmi spokojen a nechci nic měnit. Dříve jsem zkoušel krmit produkty od jiných výrobců, ale byla dost prašná.“ Zkušený chovatel pan Andrš potvrzuje, jak důležitá je pro něj i ostatní chovatele nízká prašnost a dobrá struktura krmiva. Přesně takové vlastnosti mají výrobky společnosti De Heus.

„Nemusím mít strach z nemocí a hledat různé léčivé přípravky.“, konstatuje chovatel pan Čadil. Jde o zásadní téma mnoha chovatelů, které společnost De Heus reflektuje ve své nabídce. Zkušenost pana Čadila s krmivy od De Heus dokládá, že není třeba přidávat do vody či směsi další kokcidiostatika. Granule od De Heus totiž už příslušná kokcidiostatika obsahují.

Chov králíků na špičkové úrovni provozuje pan Buček už desítky let. Aby na výstavách bodoval, musí svým Novozélandským bílým dodat v krmení více energie. „Pravidelně používám produkt Králík Klasik, který zajistí mým králíkům dostatečné množství energie.“, říká pan Buček a doplňuje: „Těmito granulemi krmí i ostatní chovatelé z naší organizace a jsou s nimi velmi spokojení.“

Všechny reference

Aktuality

Známe výherce soutěže

Naše soutěž o 5 pytlů Nosnice Klasik skončila a my jsme vylosovali výherce. Chcete zjistit, jestli jste vyhráli? Stačí kliknout na název této aktuality!

přečíst

Nákup surovin

Zajímá Vás, podle čeho vybíráme krmné suroviny pro výrobu krmných směsí? Klikněte na nadpis této aktuality a dozvíte se vše důležité.

přečíst

Podporujeme králičí hop

V posledních letech roste obliba sportovní disciplíny - králičí hop. Proto jsme se rozhodli darovat novou překážku v barvách Energys Hobby chovatelům v Křenovicích u Slavkova....

přečíst

Aktualita

E-book

E-book Králíci II. část zdarma

Registrujte se k odběru newsletteru Energys Hobby a získejte zdarma e-book Králíci II.