Prázdninová soutěž o vzorník plemen králíků 2020

V létě proběhla PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ o 3 ks Vzorníku plemen králíků 2020, který vychází po 17 letech! Soutěž je určena pro všechny milovníky a chovatele králíků.

Jako partner podílející se na vzniku zcela nového českého Vzorníku plemen králíků 2020 jsme pro vás připravili soutěž o 3 kusy této unikátní publikace, vycházející v malém nákladu po neuvěřitelných 17 letech! Zapojte se a hrajte! Máte šanci získat 1 Vzorník = 508 stran, přehled 89 plemen králíků, 68 kreseb, 11 tabulek vč. DVD přílohy…

PRÁZDNINOVÁ VÝHRA

3× jedinečný VZORNÍK PLEMEN KRÁLÍKŮ 2020.

PRINCIP SOUTĚŽE

Odpovězte na soutěžní otázku. Ze správných odpovědí vybereme generátorem náhodných čísel 3 výherce a zveřejníme jméno v aktualitách na webu energyshobby.cz.

Soutěžit můžete do 15. 8. 2020, do 20:00 hod.

Obecná pravidla

Soutěž pořádá firma De Heus a.s., výrobce krmiva Energys® Hobby. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž zrušit a informovat účastníky elektronicky.  Z e-mailové adresy je možné soutěžit pouze jednou. Za výhru nelze vymáhat finanční náhradu. Výherce bude kontaktován přes údaje poskytnuté prostřednictvím soutěžního formuláře níže. Pokud nebude do 14 dnů reagovat, cena propadá.

Kompletní pravidla soutěže 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Pošlete nám správnou odpověď na soutěžní otázku: Kolik let oslavil v roce 2019 nejstarší králík na světě Mick?  

Malá nápověda

Prázdninová soutěž o vzorník plemen králíků 2020

Napište nám Vaši odpověď

Konec soutěže: 15.srpna 2020

Aktualita

E-book

E-book Králíci II. část zdarma

Registrujte se k odběru newsletteru Energys Hobby a získejte zdarma e-book Králíci II.