Osvěžující soutěž o krmivo pro králíky

Soutěžíme o 3 pytle krmiva s vyváženým obsahem živin Králík Klasik Forte 25 kg. Dalším 3 výhercům pošleme praktickou kšiltovku De Heus s cool úpravou, která Vás ochrání před intenzivním sluncem. Soutěž trvá od 30. 6. do 7. 7. 2021 do 20 hod.

Letní teploty opět stoupají do velkých výšin a je potřeba myslet na králíky, kterým vedra způsobují stres. Zapojte se do naší soutěže, během které se dozvíte, jak udržet králíky v pohodě i během tropických dnů. 

Co můžete vyhrát?

3x krmivo Králík Klasik Forte 25 kg a 3x kšiltovku De Heus se speciální cool úpravou.

Princip soutěže

Odpovězte přes formulář (níž na stránce) na soutěžní otázku. Ze správných odpovědí vybereme generátorem náhodných čísel 6 výherců - první 3 získají krmivo Králík Klasik Forte, další 3 kšiltovku s logem De Heus.

Soutěžit můžete od 30. 6. do 7. 7. 2021, do 20:00 hod.

 

Obecná pravidla

Soutěž pořádá firma De Heus a.s., výrobce krmiva Energys® Hobby. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž zrušit a informovat účastníky elektronicky.  Z e-mailové adresy je možné soutěžit pouze jednou. Za výhru nelze vymáhat finanční náhradu. Výherce bude kontaktován přes údaje poskytnuté prostřednictvím soutěžního formuláře níže. Pokud nebude do 14 dnů reagovat, cena propadá.

Kompletní pravidla soutěže

Soutěžní otázka

Jaké je teplotní optimum pro zdravého dospělého králíka?

Malá nápověda

Správnou odpověď zašlete přes formulář (níž na stránce).

Osvěžující soutěž o krmivo pro králíky

Napište nám Vaši odpověď

Konec soutěže: 07.července 2021

Aktualita

Mikulášská

Mikulášská soutěž o vajíčka

Zapojte se a vyhrajte jedno ze tří dárkových balení křepelčích vajíček. Soutěžit můžete od 1. 12. do 12. 12. 2022.