Reference

Návštěva u pana Andrše

30.červenec 2018

Chovatelé z řad našich klientů jsou věrní produktům De Heus. „Jsem velmi spokojen a nechci nic měnit. Dříve jsem zkoušel krmit produkty od jiných výrobců, ale byla dost prašná.“ Zkušený chovatel pan Andrš potvrzuje, jak důležitá je pro něj i ostatní chovatele nízká prašnost a dobrá struktura krmiva. Přesně takové vlastnosti mají výrobky společnosti De Heus.

Návštěva u chovatele pana Čadila

22.květen 2018

„Nemusím mít strach z nemocí a hledat různé léčivé přípravky.“, konstatuje chovatel pan Čadil. Jde o zásadní téma mnoha chovatelů, které společnost De Heus reflektuje ve své nabídce. Zkušenost pana Čadila s krmivy od De Heus dokládá, že není třeba přidávat do vody či směsi další kokcidiostatika. Granule od De Heus totiž už příslušná kokcidiostatika obsahují.

Návštěva u pana chovatele Bučka

22.květen 2018

Chov králíků na špičkové úrovni provozuje pan Buček už desítky let. Aby na výstavách bodoval, musí svým Novozélandským bílým dodat v krmení více energie. „Pravidelně používám produkt Králík Klasik, který zajistí mým králíkům dostatečné množství energie.“, říká pan Buček a doplňuje: „Těmito granulemi krmí i ostatní chovatelé z naší organizace a jsou s nimi velmi spokojení.“