Reference

Návštěva u mladého chovatele Davida Šebka

01.dubna 2019

Mezi mladé chovatele patří David Šebek, který chová Vídeňské modré a černé, a velmi úspěšně nás vloni reprezentoval na Evropské výstavě v Dánsku. S krmivy pro králíky má ty nejlepší zkušenosti. "Před 2 měsíci jsem přišel o samici,která měla králíčata závislá ještě na mléku. Začal jsem jim dávat granule Králík Start a všechna přežila." Svěřil se nám David při naší návštěvě v jeho chovatelském zařízení.

Návštěva u chovatele pana Bocka

19.února 2019

Chov Anglických voláčů na špičkové úrovni má pan Bocku už desítky let. Měl problémy se špatně opeřenými volaty, ale po vyzkoušení produktu Holub Premium se vše zlepšilo a má i vyšší počet mláďat. Doporučil je i svému bratrovi a oba jsou s nimi nadmíru spokojeni.

Návštěva u pana Andrše

30.července 2018

Chovatelé z řad našich klientů jsou věrní produktům De Heus. „Jsem velmi spokojen a nechci nic měnit. Dříve jsem zkoušel krmit produkty od jiných výrobců, ale byla dost prašná.“ Zkušený chovatel pan Andrš potvrzuje, jak důležitá je pro něj i ostatní chovatele nízká prašnost a dobrá struktura krmiva. Přesně takové vlastnosti mají výrobky společnosti De Heus.

Návštěva u chovatele pana Čadila

22.května 2018

„Nemusím mít strach z nemocí a hledat různé léčivé přípravky.“, konstatuje chovatel pan Čadil. Jde o zásadní téma mnoha chovatelů, které společnost De Heus reflektuje ve své nabídce. Zkušenost pana Čadila s krmivy od De Heus dokládá, že není třeba přidávat do vody či směsi další kokcidiostatika. Granule od De Heus totiž už příslušná kokcidiostatika obsahují.

Návštěva u pana chovatele Bučka

22.května 2018

Chov králíků na špičkové úrovni provozuje pan Buček už desítky let. Aby na výstavách bodoval, musí svým Novozélandským bílým dodat v krmení více energie. „Pravidelně používám produkt Králík Klasik, který zajistí mým králíkům dostatečné množství energie.“, říká pan Buček a doplňuje: „Těmito granulemi krmí i ostatní chovatelé z naší organizace a jsou s nimi velmi spokojení.“

Aktualita

E-book

E-book Králíci II. část zdarma

Registrujte se k odběru newsletteru Energys Hobby a získejte zdarma e-book Králíci II.