Proč energys

Odborný poradenský servis

Problematika výživy hospodářských zvířat vyžaduje odborné znalosti přesahující možnosti běžného chovatele. Na pomoc a konzultaci přicházejí naši specialisté s více jak 5letou zkušeností z praxe. Zájemcům poskytnou poradenství v souladu s nejnovějšími poznatky v oblasti výživy zvířat.

Prvotřídní kvalita krmiv

Již při vstupní kontrole zdrojových surovin nastavujeme přísná kritéria. Náročné požadavky uplatňujeme i dále ve výrobním procesu. Finální produkt, jako jsou krmné směsi a granule, poté vykazuje vysokou konverzi a užitkovost. Krmivo od Energyshobby zajistí zvířatům lesklou srst, zdravější vzhled a celkově výbornou kondici.

Snadná dostupnost

Klienti Energys hobby si cení širokou dostupnost krmných směsí v Česku i na Slovensku. Snadná dostupnost je výsledkem dlouholetého budování sítě distributorů a prodejců. Naši partneři jsou profesionálové, na které se můžete spolehnout díky férovému jednání.

Inovace a moderní technologie

Dbáme na kontinuální výzkum ve vlastních laboratořích a s tím související inovace receptur při výrobě krmiv. Využíváme mezinárodních zkušeností z oblastí výživy a výrobních procesů. Každý rok investujeme významnou částku do nových řešení, která přinášejí důslednější kontrolu, vyšší efektivitu a lepší poměr kvalita vs. cena.

Opravdu široká nabídka

Krmné směsi, granule pro králíky a ovce, krmivo pro slepice i křepelky. To vše a více nabízí Energys hobby pro různá hospodářská zvířata od mláďat po dospělé jedince. Pestrý sortiment krmiv a koncentratů vyvinutý pro zdravý vzhled a výkonnost skotu, slepic, krůt, králíků, kachen a dalších zvířat.

Zaručená odbornost

Vysoká jakost a bezpečnost výrobků jsou pro nás samozřejmostí. Těchto kvalit dosahujeme díky certifikaci výroby a specialistů podílejících se na vyvážených recepturách. Během let jsme získali řadu osvědčení, která potvrzují naši vysokou profesionalitu a odbornost.

Aktualita

E-book

E-book Králíci II. část zdarma

Registrujte se k odběru newsletteru Energys Hobby a získejte zdarma e-book Králíci II.