Aktuality

Soutěž o předplatné časopisu Fauna

02.leden 2019

Chcete odebírat časopis Fauna zdarma? Stačí si správně tipnout celkový počet tun krmiv Energys hobby prodaných v ČR, SR a HU za uplynulý rok. Více o podmínkách a pravidlech soutěže se dočtete po kliknutí na nadpis této aktuality.

PF 2019

19.prosinec 2018

Děkujeme vám za dosavadní přízeň a spolupráci a přejeme vánoční svátky prožité v klidu a pohodě. V roce 2019 ať vás provází štěstí, zdraví a úspěchy. Tým Energys hobby a De Heus a.s.

Faktory ovlivňující líhnivost

18.prosinec 2018

Na zajištění vyššího počtu životaschopných mladých zvířat drůbeže působí řada negativních vlivů. Některé lze eliminovat již v tomto období. Po kliknutí na nadpis této aktuality se dozvíte více.

Enterokolitida u králíků

09.říjen 2018

Jsou vaši odstavení králíci apatičtí a mají menší množství vodnatého průjmu? Možná mají enterokolis, tzv. "žbluňkavku". Jak jí předcházet se můžete dočíst po kliknutí na nadpis této aktuality.

Začínáme s chovem křepelek

19.září 2018

Chov křepelek se stává čím dál tím víc oblíbený, protože tato zvířata jsou nenáročná pro chov. V sekci O zvířatech se dozvíte, čím je krmit a co potřebují.

Otlaky na končetinách králíků

04.září 2018

U některých jedinců se mohou objevit na nášlapných plochách končetin otlaky, které pak mohou způsobit vážné zdravotní problémy. Jak tomuto problému čelit se můžete dočíst ve článku, který se vám zobrazí po kliknutí na nadpis této aktuality.

Tipy na výlet

17.srpen 2018

I dnes vám přinášíme pár tipů na návštěvu chovatelských akcí, které podporujeme buď na přímo, nebo přes naše distributory. Více se dozvíte po kliknutí na nadpis této aktuality.