Aktuality

Pozvánka na výstavy konané v září

13.září 2019

Jak jistě víte, tak podporujeme chovatelská sdružení v jejich činnosti. Po kliknutí na název této aktuality se dozvíte více informací o výstavách, které můžete navštívit.

Největší transport nosorožců do Rwandy

03.červenec 2019

Společnost De Heus a.s. - výrobce krmiv Energys hobby, věnovala granule 5 nosorožcům, kteří byli na konci června přemístěni v rámci unikátního projektu zpět do Afriky.

Krmíme Mistry Evropy

10.duben 2019

Minulý rok naši republiku úspěšně reprezentoval na Evropské výstavě David Šebek. Zajeli jsme se podívat na jeho chov Vídeňských černých a modrých a popovídali jsme si i o jeho zkušenostech s krmivy značky Energys hobby.

Nový distributor pro Prahu a okolí

18.březen 2019

Do kategorie "Kde koupit" jsme přidali nového distributora Granofyt s.r.o., u kterého můžete nakoupit, nebo si objednat naše krmiva. Více informací se dozvíte po kliknutí na nadpis.

Návštěva u chovatele koz

07.březen 2019

Zajímalo nás, jak jsou naši zákazníci spokojeni s našimi produkty pro ovce a kozy, proto jsme na Slovensku jednoho navštívili. Co jsme se od něho dozvěděli, se dočtete po kliknutí na název této aktuality.

Problémy po porodech králíků

08.únor 2019

Očekáváte narození králíčat? V našem článku se dozvíte na co si dát pozor před a po porodu, abyste si zajistili zdravá a kvalitní mláďata. Více se dozvíte po kliknutí na nadpis této aktuality.

PF 2019

19.prosinec 2018

Děkujeme vám za dosavadní přízeň a spolupráci a přejeme vánoční svátky prožité v klidu a pohodě. V roce 2019 ať vás provází štěstí, zdraví a úspěchy. Tým Energys hobby a De Heus a.s.

Faktory ovlivňující líhnivost

18.prosinec 2018

Na zajištění vyššího počtu životaschopných mladých zvířat drůbeže působí řada negativních vlivů. Některé lze eliminovat již v tomto období. Po kliknutí na nadpis této aktuality se dozvíte více.

Enterokolitida u králíků

09.říjen 2018

Jsou vaši odstavení králíci apatičtí a mají menší množství vodnatého průjmu? Možná mají enterokolis, tzv. "žbluňkavku". Jak jí předcházet se můžete dočíst po kliknutí na nadpis této aktuality.