Aktuality

Celostátní výstava CHOVATEL 2019

30.říjen 2019

I tento rok podporujeme celostátní výstavu drobného zvířectva Chovatel, která se koná na Výstavišti v Lysé nad Labem od 15. do 16. listopadu 2019. Na co se můžete těšit?

Celoštátna výstava zvierat v Nitre

29.říjen 2019

Na výstavišti Agrokomplex v Nitře se od 23. do 24. listopadu 2019 koná 22. Celoštátna výstava zvierat a další výstavy, na kterých nebude chybět ani naše podpora a náš obchodní zástupce pro Slovensko.

Pozvánka na výstavy konané v září

13.září 2019

Jak jistě víte, tak podporujeme chovatelská sdružení v jejich činnosti. Po kliknutí na název této aktuality se dozvíte více informací o výstavách, které můžete navštívit.

Největší transport nosorožců do Rwandy

03.červenec 2019

Společnost De Heus a.s. - výrobce krmiv Energys hobby, věnovala granule 5 nosorožcům, kteří byli na konci června přemístěni v rámci unikátního projektu zpět do Afriky.

Krmíme Mistry Evropy

10.duben 2019

Minulý rok naši republiku úspěšně reprezentoval na Evropské výstavě David Šebek. Zajeli jsme se podívat na jeho chov Vídeňských černých a modrých a popovídali jsme si i o jeho zkušenostech s krmivy značky Energys hobby.

Nový distributor pro Prahu a okolí

18.březen 2019

Do kategorie "Kde koupit" jsme přidali nového distributora Granofyt s.r.o., u kterého můžete nakoupit, nebo si objednat naše krmiva. Více informací se dozvíte po kliknutí na nadpis.

Návštěva u chovatele koz

07.březen 2019

Zajímalo nás, jak jsou naši zákazníci spokojeni s našimi produkty pro ovce a kozy, proto jsme na Slovensku jednoho navštívili. Co jsme se od něho dozvěděli, se dočtete po kliknutí na název této aktuality.

Problémy po porodech králíků

08.únor 2019

Očekáváte narození králíčat? V našem článku se dozvíte na co si dát pozor před a po porodu, abyste si zajistili zdravá a kvalitní mláďata. Více se dozvíte po kliknutí na nadpis této aktuality.