Krmiva pro krůty

Stejně jako pro ostatní kategorie zvířat, také pro krůty vyrábíme ucelenou řadu krmných směsí, které uspokojí i ty nejnáročnější chovatele. Naše výrobky odpovídají zvýšeným požadavkům na obsah bílkovin při výkrmu krůt a krocanů.

Pro počáteční fázi výkrmu doporučujeme drcené kompletní krmivo Krůta Mini Forte, které obsahuje kokcidiostatika vhodná pro tuto drůbež. Od 5. týdne věku se přechází na již granulovanou směs Krůta Midi Forte, kterou podávejte až do konce 12. týdne věku. Pro poslední fázi výkrmu, tedy od 13. týdne stáří, je určena krmná směs Krůta Maxi bez obsahu antikokcidik.

Pokud máte k dispozici vlastní obilí, pak také pro Vás máme řešení prostřednictvím bílkovinného koncentrátu Drůbež Uni 30, který se míchá v poměru 25 - 40 % koncentrátu, v závislosti na fázi výkrmu.

KRŮTA MINI FORTE

Drcená směs s kokcidiostatiky pro výkrm krůt do stáří 4 týdnů. Je základem pro vysokou zmasilost. Následně použijte směs Krůta Midi Forte.

KRŮTA MIDI FORTE

Kvalitní granulované krmivo s kokcidiostatiky pro výkrm krůt od 5. do 12. týdne věku. Je základem pro rychlý růst, vysokou zmasilost a výborný...

KRŮTA MAXI

Krmivo pro závěrečnou fázi výkrmu krůt. Používejte od 13. týdne stáří. Neobsahuje kokcidiostatikum.

DRŮBEŽ UNI 30

Sypký koncentrát pro výkrm všech kategorií drůbeže, který obsahuje sóju nejvyšší kvality. Míchá se s obilím v poměru 20 – 40 % (dle druhu nebo fáze...

Aktualita

E-book

E-book Králíci II. část zdarma

Registrujte se k odběru newsletteru Energys Hobby a získejte zdarma e-book Králíci II.