Kvalita

Jednou z hodnot výrobce krmiv Energys® HOBBY - společnosti De Heus a.s. je slovo "poctivost". S tím úzce souvisí také kvalita našich krmných směsí. Našim cílem není vyrábět nekvalitní produkty za nízké ceny, ale nabídnout zákazníkům špičkovou kvalitu za přijatelnou cenu.

Proto společnost De Heus v poslední době investovala a stále investuje mnoho prostředků do modernizace svých výrobních závodů s hlavním důrazem na vynikající kvalitu vyráběných krmiv. Společnost De Heus je držitelem certifikátu ISO 9001:2009, což je norma, která specifikuje základní požadavky na systém managementu jakosti.
Dále výrobce krmiv Energys dodržuje zásady HACCP, čímž dosahuje vyšší úrovně bezpečnosti krmiv, potvrzené certifikátem HACCP.
V roce 2010 byl společnosti De Heus a. s. udělen certifikát GGE, tento systém zahrnuje důsledné a nepřetržité sledování kvality krmiv.
V roce 2011 společnost jsme získali certifikát QS. Sledováním a integrací celého dodavatelského řetězce tento QS certifikát vytváří základ pro zvýšení bezpečnosti potravin či krmiv a důvěru spotřebitelů. De Heus a.s. se tak snaží zabezpečit vysokou kvalitu krmiv Energys Hobby a svým zákazníkům tak pomáhá zajistit, co možná nejlepší výživu pro jejich zvířata. Spokojenost zákazníků je totiž jednou z dalších hodnot společnosti De Heus.

HACCP ISO 9001:2009 GGE

HACCP

 

ISO 9001:2009

GGE