Aktuality

21 Říjen 2015 07:58

Společnost De Heus rozšířila své aktivity

Společnost De Heus rozšířila své aktivity postavením dvou zcela nových továren na výrobu premixů v Nizozemsku a Polsku. 
Tímto strategickým krokem Vám chceme nabídnout nejlepší řešení ve výživy zvířat na každé Vaší farmě.

Pro více informací klikněte na níže uvedený odkaz:

http://www.deheus.cz/cs/zpravy/rozsirujeme-nas-sortiment-o-prodej-premixu


15 Říjen 2015 08:10

Zveme Vás na výstavu v Košicích

Ve dnech 17.-18.10.2015 se v Košicích uskuteční V. výstava zvířat východoslovenského regionu s mezinárodní účastí a 17. ročník memoriálu Imricha Molčana pro expozici Košického kotrmeliaka modrého sedlatého.

Tuto výstavu podporujeme a bude zde možné zakoupit i naše krmivo značky Energys hobby od našeho distributora pana Ondriše ze společnosti RoPeSh s.r.o., který zde bude mít svůj stánek s našimi produkty.

Zdroj a více informací naleznete zde: http://szch-geca.webnode.sk/ nebo http://www.zchke.sk/


8 Říjen 2015 08:50

Tip na výlet - 12. krajská výstava v Jaroměři

Srdečně Vás zveme na 12. krajskou výstavu králíků, drůbeže a holubů, která se uskuteční v chovatelském areálu ZO ČSCH Jaroměř-Josefov v termínu 9.- 10.10.2015. Tuto akci i místní chovatele dlouhodobě podporujeme našimi krmivy.

V rámci této výstavy zde bude bohatý doprovodný program a  možnost vidět 1. ročník Josefovských závodů v králičím hopu.


6 Říjen 2015 13:30

Sponzorovali jsme výstavu v ČR i v SR

Minulý víkend (2.-4.10.2015) jsme podporovali 29. regionální výstavu Karlovarského a Plzeňského kraje, kterou uspořádali chovatelé z Horšovského Týna (ČR).

Druhá výstava se konala v rámci Mošovského jarmorku (SR), kde bylo možné navštívit stánek našeho distributora pro okres Martin a nakoupit naše produkty.


17 Září 2015 08:10

De Heus v Polsku se rozrostl o další továrnu na výrobu premixů

V pátek 11. září 2015 v Łęczycy proběhlo slavnostní otevření osmé výrobny, ve které se busou vyrábět premixy. Díky tomu budeme schopni lépe splnit očekávání našich zákazníků v souvislosti se zlepšení životních podmínek zvířat a finančních výsledků.

Tato výrobna splňuje několik stanovených předpokladů: maximální bezpečnost výroby, maximální dávkování a míchání kvality a snížení křížové kontaminaci.

Minerálně-vitamínové premixy z této továrny jsou určeny pro zakazníky společnosti De Heus v Polsku, České republice a na Slovensku. Průmyslové premixy zde vyrobené jsou pro potřeby závodů v Polsku a ve střední a východní Evropě.

 

Více o této nové výrobně a fotky z tohoto slavnostního otevření naleznete ZDE.


11 Září 2015 14:10

Pšenice a krmné směsi

Mezi nejběžnější krmnou obilovinu patří pšenice, proto je i významnou součástí našich krmných směsí určených pro drůbež, např. Nosnice Klasik , Brojler Midi Forte a Krůta Maxi.

Pšenice se vyznačuje vysokou výživnou hodnotou, je jedním z nejdůležitějších zdrojů proteinů, kterých obsahuje víc než kukuřice a rýže.

Chcete-li se dozvědět více o této plodině (původ, pěstování a konkrétní složení živin), stačí kliknout ZDE.


3 Září 2015 10:50

Prezentace našich krmiv na CVMK a CVMD

Od pátka 4.9.2015 do neděle 6.9.2015 se uskuteční 45. Celostátní výstava mladých králíků (CVMK) a 7. Celostátní výstava mladé drůbeže(CVMD) na výstavišti v Lysé nad Labem. Na těchto výstavách nebude chybět ani prezentace našich produktů. 

Budeme rádi, když nás navštívíte u stánku našeho distributora pana Petra Veselého (http://www.lihne.cz). Na vaše dotazy Vám odpoví náš obchodní specialista pro ČR.


28 Srpen 2015 09:20

Energys® HOBBY je na Facebooku

Pro rozšíření povědomí o značce krmiv Energys® HOBBY jsme založili stránku na sociální síti Facebook.

Na této stránce naleznete aktuální informace o společnosti De Heus a.s., krmivech značky Energys® HOBBY a další zajímavosti.

Pro snadnější  vyhledávání klikněte na těchto stránkách na logo Facebooku, které je umístěno v pravé části obrazovky na liště s hlavním menu.


25 Srpen 2015 10:30

Výstava ve Slatině u Vysokého Mýta a prezentace našich krmiv Energys®HOBBY

Ve dnech 29. a 30. srpna 2015 chovatelé ze Slatiny u Vysokého Mýta pořádají výstavu drobného zvířectva, na které budete mít možnost zakoupit za zvýhodněné ceny krmiva značky Energys® HOBBY.

S těmito chovateli jsme také navázali spolupráci a podporujeme je v jejich koníčku.

Více o této výstavě naleznete zde.


6 Srpen 2015 10:50

Úprava mapek distributorů našich krmiv

V uplynulých dnech došlo k doplnění chybějících kontaktů na distributory našich krmiv v daných okresech České republiky a Slovenska.

Můžete se na ně podívat zde.


« předešlá 1 24 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další »