Aktuality

6 Říjen 2017 10:44

23. výstava drobného zvířectva a speciální výstava klubu Činčily velké

Tento víkend můžete v Letanovcích (Slovensko) navštívit 23. výstavu drobného zvířectva a speciální výstavu klubu Činčily velké Slovenské a České republiky. Koná se v blízkosti prodejních prostor našeho distributora p. Lesňaka.

Bude zde vystaveno 450 králíků ( z toho 280 Čv), 200 ks drůbeže a 120 ks holubů. Vystavená zvířata budou krmena našimi produkty.

Pořadatelé se na vás těší!

 


18 Září 2017 09:10

Návštěva u pana chovatele Bučka

Dnes Vás chceme seznámit s dalším úspěšným chovatelem Novozélandských bílých a je už řadu let s naším krmivem spokojen.

Jmenuje se Pavel Buček a bydlí v Ivančicích.

Po kliknutí na nadpis tohoto příspěvku se Vám zobrazí celý rozhovor.


5 Září 2017 16:21

11. krajská výstava zvířat Pardubicka K,H,D v Lanškrouně

Tento pátek a sobotu podporujeme již 11. krajskou výstavu Pardubického kraje, která se koná na 1. a 2. nádvoří lanškrounského zámku. Bude zde celkem vystaveno tisíc kusů drobného zvířectva.

Otevírací doba: Pá, So  8:00 - 18:00

Po oba dva dny budou zvířata krmena našimi produkty pro králíky, vodní a hrabavou drůbež a holuby. Zároveň zde bude mít svůj stánek náš distributor pan Strachota, který vám rád prodá naše krmiva.


24 Srpen 2017 13:40

Pozvánka do Žitenic a Žirče

Pokud nevíte, kam v sobotu 26.8.2017 vyrazit, tak máme pro Vás 2 tipy na výlet.

Prvním je 13. okresní výstava mladých králíků spojená s místní výstavou králíků, drůbeže, holubů, okrasného ptactva a ušlechtilých morčat s mezinárodní účastí, která se koná v Žitenicích (okres Litoměřice) v areál „U Tří lip". Více o ní se dozvíte ZDE.

Druhým je okresní výstava drobného zvířectva v Žirči v zámeckém parku. Bude zde připraven bohatý doprovodný program a možnost koupě našich krmiv. Plakát této akce naleznete ZDE.

Pořadatele obou výstav podporujeme v jejich činnosti a vystavená zvířata jsou krmena našimi produkty.


16 Srpen 2017 14:37

Pozvánka na 2 výstavy

Tento víkend (19. - 20.8.2017) pořádají 2 chovatelské spolky výstavy, na kterých budeme krmit vystavená zvířata a zároveň dlouhodobě podporujeme místní chovatelé v jejich činnosti.

První výstavu organizuje ZO ČSCH Neděliště (Neděliště 93, Všestary 503 12), na které budou k vidění králíci, drůbež a holubi. Některé kusy jsou i prodejné a můžete se také těšit na bohatou tombolu.

Druhou akci pořádá ZO ČSCH Osek u Duchcova (ulice Dolejšova, Osek 417 05), která je již tradiční a budete zde mít možnost koupit nejen vystavená zvířata, ale také krmivo a chovatelské potřeby a zhlédnout ukázku exotů a králičího Hopu.

Místní chovatelé se těší na vaši návštěvu!


4 Srpen 2017 18:30

Dobrá zpráva pro chovatele králíků

V polovině července se v České republice objevily první úhyny králíků na novou formu králičího moru, který má na rozdíl od klasického delší průběh onemocnění a postihuje i mláďata. Více o příznacích a průběhu naleznete ZDE.

Minulý týden naštěstí byla na stránkách Státní veterinární správy uvedena informace, že od 16.8.2017 by měla být na našem trhu k dispozici účinná vakcína ERAVAC, která je registrovaná ve Francii.

Zdroj: http://naschov.cz/bude-k-dispozici-vakcina-na-novou-formu-kraliciho-moru/

 


26 Červenec 2017 14:30

Pozvánka na výstavu do Sluštic

Tento víkend se koná Okresní výstava ve Slušticích, kterou pořádají místní chovatelé. Na této akci bude k vidění 140 ks králíků a 68 ks drůbeže. Dále se můžete těšit na bohatý doprovodný program.

ZO ČSCH Sluštice každoročně podporujeme v jejich činnosti.

pozn. Pokud se chcete dozvědět více informací, klikněte na "Okresní výstava" uvedené výše v textu.


20 Červenec 2017 14:05

Nový distributor v okolí Třince

Od tohoto týdne můžete v obchodu NATURPET s.r.o. či na e-shopu Animalia.cz koupit naše krmivo značky Energys Hobby. Tento nový distributor nabízí i službu rozvozu objednaného zboží v okresech Frýdek-Místek, Karviná a Ostrava-město.

Přesnou adresu obchodu a kontaktní údaje naleznete ZDE.


14 Červenec 2017 15:50

Hledáte sponzora na výstavu?

Pořadatelům výstav a akcí s chovatelskou tematikou nabízíme sponzoring. Máte-li o tuto podporu zájem, kontaktujte našeho obchodního zástupce pro ČR. Kontaktní údaje na něj naleznete ZDE.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!
 


4 Červenec 2017 12:00

Návštěva u chovatele pana Čadila

Za posledních šest měsíců jsme navštívili několik chovatelů, kteří krmí naším krmivem značky Energys Hobby, a mají mnoho chovatelských úspěchů nejen na celostátních výstavách. Postupně Vás s nimi budeme seznamovat.

Dnes Vám chceme představit pana Karla Čadila z Doubku u Říčan, který chová několik plemen králíků, holubů a drůbeže a se kterým jsme si povídali o chovatelství a jeho zkušenostech s našimi produkty.

Po kliknutí na nadpis tohoto příspěvku se Vám zobrazí celý rozhovor.


« předešlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1012 13 další »