Aktuality

15 Leden 2014 12:58

Historický rekord výroby

V loňském roce naše společnost dosáhla historicky nejvyššího objemu výroby. Na tomto navýšení se podílela zejména krmiva pro drůbež, prasata, skot a samozřejmě také krmiva Energys hobby, která zaznamenala meziroční nárůst prodejů o necelých 35%. Více informací ZDE.


6 Prosinec 2013 22:29

Novinka pro křepelky a pro plemenné nosnice

Jako malé "vánoční překvapení" uvádíme na trh dvě novinky. Prvním je krmivo pro křepelky. Další novinkou je směs pro plemenné nosnice k podpoře líhnivosti. Reagujeme tak pružně na požadavky našich zákazníků. Pokud máte další náměty neváhejte nás kontaktovat.


11 Listopad 2013 16:31

Kachna Maxi nyní granulovaná

Děkujeme všem účastníkům ankety "Jaké krmivo byste přivítali v sortimentu Energys hobby". Na základě Vašich preferencí jsme začali krmivo Kachna Maxi vyrábět v granulované formě.

Nejvíce hlasů ovšem získalo krmivo pro křepelky, jehož recepturu nyní "ladíme". Brzy Vás budeme informovat.


26 Srpen 2013 15:30

Krmivo pro výstavní králíky bez antikokcidika

Na základě požadavků chovatelů jsme začali krmivo pro výstavní králíky, Králík Champion, vyrábět již pouze ve variantě bez antikokcidik. Více info naleznete ZDE.


11 Červenec 2013 16:36

Adoptovali jsme zvířata v ZOO Dvůr Králové, přidejte se k nám


Rozhodli jsme se adoptovat některá zvířata v ZOO Dvůr Králové. Mezi naše "děti" teď patří velice vzácné pralesní žirafy okapi, zebry, žirafy Rothschildovi a kudu velký. Více ZDE.


1 Červen 2013

Nové 10kg pytle


Od začátku června jsme začali pro balení krmiv pro králíky a nosnice do 10 pytlů používat pytle s novým designem. Design je totožný jako mají 25kg pytle, tedy s obrázkem králíka, resp. slepic. Věříme, že Vám tak pomůžeme lépe se orientovat v sortimentu Energys hobby při nákupu v prodejnách.

Oba dva nové druhy pytlů mají na svých spodních stranách samozřejmě průhmat pro snadný odnos pytle.


15 Březen 2013 12:09

Novinka - koncentráty v 5kg balení

Na základě poptávky zákazníků jsme začali vyrábět koncentrát pro drůbež Drůbež UNI 30 a koncentrát pro prasata Pig UNI 15 také v 5kg sáčcích. S těmito koncentráty a obilím si můžete namíchat plnohodnotnou krmnou dávku pro Vaše zvířata.


28 Únor 2013 13:18

Novinka pro krůty

Vzhledem k poptávce v minulých letech jsme pro Vás připravili novou směs pro krůty do 4. týdne věku. Jedná se o drcenou směs, která správně nastartuje rychlý růst a zmasilost malých krůt. Obsahuje antikokcidikum, které napomáhá výbornému zdravotnímu stavu krůťat. Jedná se o směs Krůta Mini Forte.


1 Říjen 2012 11:32

Krmiva Energys hobby oficiálním partnerem Slovenského zväzu chovateľov

logo Energys partner SZCHlogo SZCH
Krmiva Energys hobby, vyráběná společností De Heus a.s., se stala oficiálním partnerem Slovenského zväzu chovateľov. Těšíme se na další spolupráci a přejeme mnoho chovatelských úspěchů.


15 Srpen 2012 14:07

Máme to!!! Obhájili jsme QS certifikát!!!

14. srpna naše společnost obhájila certifikát QS. Jedná se o německou normu, která klade důraz na kvalitu a bezpečnost krmiv, jak už ze samotné zkratky vyplývá (QS = Qualität und Sicherheit). Více se dočtete ZDE.


« předešlá 1 24 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další »