Aktuality

5 Srpen 2014 09:14

Krmiva Energys® podporují výstavy

Snažíme se podporovat chovatelství v ČR i na Slovensku. Příklad takové podpory můžete shlédnout také na Youtube.


4 Srpen 2014 10:43

Úprava receptury směsi Křepelka Uni

Na základě zpětných vazeb od chovatelů jsme upravili recepturu Křepelka Uni, která je tak nyní vhodná zejména pro podporu snášky vajec. Pro odchov do 7 týdnů doporučujeme naše výrobky Bažant Mini, resp. Kuře Mini. Více ZDE.


16 Červen 2014 17:10

Obchodní ředitel De Heus a.s. zvolen čestným členem FEFAC

Marek Kumprecht byl teprve jako osmý v historii zvolen čestným členem FEFAC - Evropského sdružení výrobců krmných směsí. Více ZDE.


14 Duben 2014 10:46

Výstava Techagro byla letos rekordní

Nedávno skončená zemědělská výstava Techagro byla v mnoha ohledech rekordním ročníkem. I když se zde naše společnost prezentovala jako jeden z největších výrobců krmiv pro faremní chovy, navštívilo či oslovilo nás také mnoho zájemců o hobby krmiva, což dokládá rostoucí popularitu značky Energys HOBBY. Více info ZDE.


15 Leden 2014 12:58

Historický rekord výroby

V loňském roce naše společnost dosáhla historicky nejvyššího objemu výroby. Na tomto navýšení se podílela zejména krmiva pro drůbež, prasata, skot a samozřejmě také krmiva Energys hobby, která zaznamenala meziroční nárůst prodejů o necelých 35%. Více informací ZDE.


6 Prosinec 2013 22:29

Novinka pro křepelky a pro plemenné nosnice

Jako malé "vánoční překvapení" uvádíme na trh dvě novinky. Prvním je krmivo pro křepelky. Další novinkou je směs pro plemenné nosnice k podpoře líhnivosti. Reagujeme tak pružně na požadavky našich zákazníků. Pokud máte další náměty neváhejte nás kontaktovat.


11 Listopad 2013 16:31

Kachna Maxi nyní granulovaná

Děkujeme všem účastníkům ankety "Jaké krmivo byste přivítali v sortimentu Energys hobby". Na základě Vašich preferencí jsme začali krmivo Kachna Maxi vyrábět v granulované formě.

Nejvíce hlasů ovšem získalo krmivo pro křepelky, jehož recepturu nyní "ladíme". Brzy Vás budeme informovat.


26 Srpen 2013 15:30

Krmivo pro výstavní králíky bez antikokcidika

Na základě požadavků chovatelů jsme začali krmivo pro výstavní králíky, Králík Champion, vyrábět již pouze ve variantě bez antikokcidik. Více info naleznete ZDE.


11 Červenec 2013 16:36

Adoptovali jsme zvířata v ZOO Dvůr Králové, přidejte se k nám


Rozhodli jsme se adoptovat některá zvířata v ZOO Dvůr Králové. Mezi naše "děti" teď patří velice vzácné pralesní žirafy okapi, zebry, žirafy Rothschildovi a kudu velký. Více ZDE.


1 Červen 2013

Nové 10kg pytle


Od začátku června jsme začali pro balení krmiv pro králíky a nosnice do 10 pytlů používat pytle s novým designem. Design je totožný jako mají 25kg pytle, tedy s obrázkem králíka, resp. slepic. Věříme, že Vám tak pomůžeme lépe se orientovat v sortimentu Energys hobby při nákupu v prodejnách.

Oba dva nové druhy pytlů mají na svých spodních stranách samozřejmě průhmat pro snadný odnos pytle.


« předešlá 1 24 5 6 7 8 9 10 11 12 13 další »